Časté dotazy

Zeptejte se na to, co Vás zajímá.

Na trhu je mnoho stavebních společností, proč bych si klient měl vybrat právě CORTUSU GROUP?

Domy a byty z naší nabídky jsou výrazně levnější v porovnání s konkurenčními společnostmi, protože stavíme na vlastních pozemcích, které jsme nakoupili ještě v době, kdy nebyly jejich ceny natolik vysoké.

Dále také dlouhodobě spolupracujeme s výhradně českými dodavateli stavebního materiálu, u nichž máme díky dlouhodobému odběru zajištěny nadstandardní cenové podmínky.

Nové bydlení pro naše klienty stavíme výhradně v lokalitách, které jsou bezpečné celou rodinu i majetek a které  se vyznačují výbornou dopravní dostupností do města Plzně.

Co když si nový dům nemohu dovolit ani po tom,co prodám svůj byt?

Klientům zdarma nabízíme pomoc při řešení financování nového domova. Často jsme byli svědky, že naši klienti řešili hypotéku s bankou sami a byli odmítnuti. To však nutně nemusí znamenat konec snu o novém bydlení.

Najdeme řešení opravu pro každého, stačí prokázat pravidelný měsíční příjem.

Když uvedu příklad – rodina se dvěma dětmi bydlící v panelákovém bytě 3kk o rozloze 70mtento byt vymění za nový dům od CG o velikosti 4kk a rozloze 100m2 s vlastní zahradou, garáží…a to vše jen při pravidelných splátkách 2000,- / měsíčně. Hypotéku vyřídíte pohodlně, rychle a bez starostí u nás v kanceláři.

Nabízíte pouze domy, které máte v nabídce na Vašem webu?

Každému klientovi jsme schopni sestavit dům na míru, v nabídce máme více jak 1000 projektů viladomů, bungalowů nebo rodinných domů ve spolupráci se společností G-SERVIS.

Co když nemáme finanční prostředky na dům, ale očekáváme od bydlení soukromí, které bytový dům tolik neposkytuje?

Pro takové případy existuje řešení – tzv. viladům. Je to kompromis mezi bytem a domem, který má dva větší byty 4+kk se zahrádkou. Viladům poskytuje útulné zázemí a soukromí za ceny srovnatelné s bytem.

Po dokončení stavby bytu/domu si musím případné vady vyřídit sám?

Předáním klíčů k Vašemu novému bydlení spolupráce s námi v žádném případě nekončí! Nejen, že poskytujeme záruku 2 roky, ale s klienty komunikujeme pravidelně i po dostavbě a nadále jsme jim v případě potřeby nablízku.

Našel jsem nabídku bydlení přímo v Plzni, proč preferujete lokality Vochov, Vejprnice, pro které je předpokládanou nutností vlastnit osobní automobil?

Zmiňované lokality jsou naší chloubou a to z mnoha důvodů. Nejen kvůli přírodě v blízkém okolí, ale právě také z hlediska dostupnosti a občanské vybavenosti – do všech těchto obcí jezdí pravidelné linky MHD a ČSAD, cesta do Plzně tak trvá stejné jako z Košutky, Slovan či jiných městských částí. Autem se do Plzně dostanete přibližně za 5 minut a velkou výhodou je, že se v tomto směru vyhnete ranním kolonám v centru města, které jsou pravidelně na Karlovarské nebo Klatovské třídě.

Dotazy

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, napište nám na bunda@cortusa.cz, a my Vám v co nejkratší době odpovíme. Těšíme se na Vaše dotazy.

Stavební programy

Bydlení s dluhy

Na nové bydlení dosáhne každý!

Více informací

Bydlení s vlastními úsporami

Máte naspořené prostředky a zvažujete, jak s nimi naložit?

Více informací

Pro chytré

Nechte za svůj byt platit někoho jiného!

Více informací

Pro svobodné

Jste svobodní a hledáte vlastní bydlení?

Více informací

Věkové skupiny

Na věku nezáleží!

Více informací

Vlastní bydlení místo nájmu

Neplaťte zbytečné nájmy.

Více informací

Bytový dům Vochov

Výhodné programy pro mladé 20 – 30 let.

Více informací

Jsme na facebooku

Reference

„Nejprve jsem si koupil od Cortusy Group řadový dům, a pak si nechal postavit ještě přízemní bungalow. Myslím, že k tomu není co dodat. Můžu jen vřele doporučit.“

Martin Adamskýřadový dům, bungalow – Vejprnicehokejový reprezentant

Aktuality

19.12.2017

16.12. 2017, v Plzni-Křimicích, úspěšně proběhl II.ročník fotbalového plesu pořádaný oddílem TJ Sokol Křimice. Na…

Archiv

Kontakt

CORTUSA GROUP s.r.o.
Žitná 162
322 00 Plzeň-Křimice

Telefon: +420 608 070 798
E-mail: info@cortusa-group.cz

Copyright 2018 Cortusa-group s.r.o.

Webdesign Plzeň | Vytvořilo: Scarabeo