NOVINKA: Bezpečné bydlení!

Přicházíme pro Vás s jedinečnou nabídkou!

Vážení klienti CORTUSY GROUP s.r.o.,

připravili jsme pro Vás nadstandardní službu Bezpečné bydlení.

Projekt „Bezpečného bydlení“  představuje unikátní stavebnicový systém produktů a služeb zvyšujících bezpečnost našich zákazníků a jejich majetku. Naše společnost CORTUSA GROUP Vám poskytuje  profesionální  bezpečnostní řešení již jako standartní vybavení domů a bytů. Naše společnost v této oblasti přináší svým zákazníkům “něco navíc”.  Bezpečnostní systémy  jsou automatickou součástí nabízených bytů a domů.  Na rozdíl od nevyhovujících dodatečně montovaných zabezpečovacích systémů je náš systém bezpečnostního řešení již součástí už v samotném počátku projektu. Díky vývoji se nám podařilo zabezpečení posunout o velký kus dál a v současné době nabízíme celou řadu prvků, z nichž většina funguje na bázi prevence. Bezpečné bydlení  je projekt, kterému věnujeme vysokou prioritu, protože si stejně jako Vy uvědomujeme, že bezpečnost a zabezpečení je v dnešní době velmi potřebná a důležitá součást života každého z nás.  Vždyť odpovědný přístup ke  zdraví, životu, ale i majetku je nejen přirozenou potřebou, ale v mnoha ohledech i zákonnou povinností a díky  letitým zkušenostem  jsme rozvinuli oblast bezpečnosti až k cetifikaci Home Safe III, vydaný společností AROMOUR SAFE, Inc.

 

Home safe III třída obsahuje:

CCTV – kamerový  systém se záznamem,

EPS  – elektronický protipožární systém

EZS – elektronický zabezpečovací systém

SKV – systém kontroly vstupu

 

Pochopitelně  nabízíme individuální zabezpečení bytů a instalaci libovolných volitelných prvků, které jsme schopni pro vás zrealizovat na základě vašich požadavků a po případné konzultaci s naším bezpečnostním specialistou. Ten Vám mimo prezentace samotných jednotlivých bezpečnostních prvků vysvětlí i jejich funkci a obsluhu.  Například bezpečnostní dveře či folie do prosklených částí, dále od základních sytémů EZS a EPS po kombinované detekční systémy, elektronické vrátné s videotelefonem, systémy CCTV na míru.

 

Na základě referencí našich zákazníků můžeme  bez nadsázky říci, že náš projekt bezpečného bydlení  přispívá nejen k lepším technickým podmínkám ve vašem domově, ale především k pocitu zvýšeného bezpečí.

 

 

Stavební programy

Bydlení s dluhy

Na nové bydlení dosáhne každý!

Více informací

Bydlení s vlastními úsporami

Máte naspořené prostředky a zvažujete, jak s nimi naložit?

Více informací

Pro chytré

Nechte za svůj byt platit někoho jiného!

Více informací

Pro svobodné

Jste svobodní a hledáte vlastní bydlení?

Více informací

Věkové skupiny

Na věku nezáleží!

Více informací

Vlastní bydlení místo nájmu

Neplaťte zbytečné nájmy.

Více informací

Bytový dům Vochov

Výhodné programy pro mladé 20 – 30 let.

Více informací

Jsme na facebooku

Reference

„Nejprve jsem si koupil od Cortusy Group řadový dům, a pak si nechal postavit ještě přízemní bungalow. Myslím, že k tomu není co dodat. Můžu jen vřele doporučit.“

Martin Adamskýřadový dům, bungalow – Vejprnicehokejový reprezentant

Aktuality

19.12.2017

16.12. 2017, v Plzni-Křimicích, úspěšně proběhl II.ročník fotbalového plesu pořádaný oddílem TJ Sokol Křimice. Na…

Archiv

Kontakt

CORTUSA GROUP s.r.o.
Žitná 162
322 00 Plzeň-Křimice

Telefon: +420 608 070 798
E-mail: info@cortusa-group.cz

Copyright 2018 Cortusa-group s.r.o.

Webdesign Plzeň | Vytvořilo: Scarabeo