Bytové domy v rezidenci Vejprnice Ječná – Otáskov

Výstavbu jedinečného projektu Rezidence Ječná Otáskov ve Vejprnicích. Energeticky úsporný viladům o třech bytových jednotkách nabídne maximum komfortu a soukromí.

Slunné bydlení pro ještě více radosti ze života

Viladům v rezidenci Květná nabízí 4 prostorné byty plné světla ve velikostech 3+kk a 4+kk a 1 rodinný dům. Ke každému bytu vždy náleží zahrádka nebo prostorný balkon s krásným výhledem, na němž můžete pozorovat západy slunce. V ceně bytu je také jedno soukromé parkovací stání. Energeticky pasivní viladům je navržen tak, aby splňoval maximální požadavky na pohodlné a komfortní bydlení.

Výjimečná lokalita s maximem soukromí

Rezidence Květná je ideálním místem pro rodiny, mladé i starší páry. Tento projekt je zajímavý především svým umístěním a maximálním soukromím. To je zajištěno celkovým oplocením objektu a vlastním soukromým vjezdem. Bydlete podle svých představ. V tomto projektu jsou pro vás připraveny prostorné a slunné byty i patrový rodinný domek s rozlohou 100 m2.

Klidné bydlení v blízkosti zeleně

Pokud toužíte po klidném bydlení v blízkosti zeleně, ale nechcete být přespříliš vzdáleni ruchu velkoměsta, jsou Vejprnice ideální lokalitou. Obec Vejprnice leží pouhé 2 km od Plzně a tak se během chvíle dostanete do centra této kouzelné metropole. Zároveň jste ale v bezprostředním sousedstvím volné přírody.

Rezidence Květná ve Vejprnicích

K výborné dostupnosti do města Plzně přispívají kromě malé vzdálenosti také pravidelné linky autobusové dopravy, provozované přímo obcí a vlaky ČD. V blízkém okolí najdete vše, co potřebujete k pohodlnému životu – mateřskou a základní školu, různé obchody, restaurace, ordinace dětského i praktického lékaře, zubaře i sportoviště. K procházkám po okolí vybízí okolní lesy a údolí Vejprnického potoka.

Prohlédněte si místo, kde můžete žít i vy

Specialista na tento projekt

Ondřej Bunda
bunda@cortusagroup.cz

+420 608 070 798

Vyberte si Vaše nové bydlení

TypDispozicePodlažíPlochaBalkonOrientaceStav 
Bytový dům 1 - byt č. 1 (mezonet)5+kk1.NP + 2.NP 93,02 m2-JZVOLNÝPůdorys
Bytový dům 1 - byt č. 23+kk1.NP 73,92 m2-JZVOLNÝPůdorys
Bytový dům 2 - byt č. 1 (mezonet)5+kk1.NP + 2.NP 93,02 m2-JZVOLNÝPůdorys
Bytový dům 2 - byt č. 34+kk2.NP99,48 m23,6 a 4,05 m2JZVOLNÝPůdorys

Je to ten pravý?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, vyplňte své jméno, telefon, email a klikněte na tlačítko odeslat. V blízké době se Vám ozveme. Případně rovnou volejte specialistu pro tento projekt, který Vám podá všechny potřebné informace o vašem novém bydlení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto kontaktního formuláře.