Bytový dům K Dolovu

V roce 2008 jsme, v ulici K Dolovu zrealizovali výstavbu celkem 48 bytových jednotek ve dvou bytových domech. BD se nachází v klidné - okrajové lokalitě obce.

Situování bytů: 1.N.P. - 2KK

2.N.P. - 1KK

3.N.P. - 4KK

Pro zákazníky jsme připravily možnost zvětšení u bytů 2KK o mezonet v 2. N.P., kdy si zákazníci byt většinou zvětšovali o dva dětské pokoje a sociální zařízení. U bytů 2KK v 1.N.P. byla součástí zahrádka o velikosti cca 36m2 , kdy ještě byla možnost později přikoupit dalších 62m2.

Dále si zákazníci mohli odkoupit (dle dostupnosti) parkovací stání před domem, nebo bezplatně využívat velké parkoviště nedaleko bytového domu.

Obec Křimice:

Z hlediska občanské vybavenosti je v Křimicích základní škola a mateřská škola. Střední školství reprezentuje Střední dopravní škola a odborné učiliště a v budově bývalé základní školy se dnes nachází Soukromá umělecká škola Zámeček. Je zde také pošta, místní knihovna a několik restaurací a penzionů a cukrárna.

Fotogalerie projektu

Detail projektu

Adresa: K Dolovu 580, Plzeň-Křimice
Realizováno: 2008

Máte zájem o podobné bydleni?

Ondřej Bunda
bunda@cortusagroup.cz

+420 608 070 798

Máte zájem o podobné bydlení?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, vyplňte své jméno, telefon, email a klikněte na tlačítko odeslat. V blízké době se Vám ozveme. Případně rovnou volejte specialistu pro tento projekt, který Vám podá všechny potřebné informace o vašem novém bydlení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto kontaktního formuláře.