Dvojdomy a rodinný dům v Malesicích

Developerský projekt Malesice nabízí klidné rodinné bydlení v energeticky úsporném a komfortně zařízeném dvojdomě a samostatném rodinném domě. Pozemky se nacházejí v atraktivní lokalitě vilové čtvrti, téměř na okraji obce Malesice, která leží nedaleko centra Plzně a zároveň v těsné blízkosti přírody.

Přírodu i ruch velkoměsta máte na dosah

Rodinný dům nebo dvojdům v Malesicích splní všechna vaše očekávání. Jedná se o prostorné, bezpečné a energeticky úsporné bydlení v blízkosti západočeské metropole a zároveň na dosah přírody. Domy byly vybudovány s použitím těch nejšetrnějších dostupných materiálů a technologií s respektem k okolnímu prostředí.

Prostorné bydlení na výjimečném místě

Hledáte prostorné bydlení? Toužíte po klidu v blízkosti zeleně, ale nechcete být přespříliš vzdáleni ruchu velkoměsta? Tento projekt je trefou do černého. Energeticky úsporný patrový rodinný dům o rozloze až 100 m2 nebo dva řadové patrové rodinné domy s dispozicí 4+kk o rozloze až 115 mčekají jen na vás.

Zeleň, bezpečí a příjemná atmosféra

Prostorný dvojdům i rodinný dům se nacházejí v klidné vilové čtvrti, téměř na okraji obce Malesice. Ta leží nedaleko centra města Plzně a zároveň v blízkosti zeleně. Během chvíle se dostanete k nákupnímu centrum Plaza. Ve vzdálenosti 6 km se nachází hypermarket Globus a cca 4 km daleko je plzeňská ZOO.

Rodinný dům a dvojdům Malesice

V Malesicích naleznete vše, co každá rodina potřebuje k pohodlnému životu – mateřskou školku, obchod, restauraci nebo například tělocvičnu. Jen kousek od pozemků se nachází multifunkční hřiště, kam můžete vyrazit s dětmi i manželem. Okolní příroda vás bude lákat k pravidelným procházkám.

Prohlédněte si místo, kde můžete žít i vy

Specialista na tento projekt

Ondřej Bunda
bunda@cortusagroup.cz

+420 608 070 798

Vyberte si Vaše nové bydlení

TypDispozicePodlažíPlochaBalkonOrientaceStav 
Rodinný dům4+kk1.NP + 2.NP100 m2-VOLNÝPůdorys
Dvojdům - rodinný dům 25+kk1.NP + 2.NP92 m23,6 m2JVOLNÝPůdorys
Dvojdům - rodinný dům 15+kk1.NP + 2.NP92 m23,6 m2JVOLNÝPůdorys

Je to ten pravý?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, vyplňte své jméno, telefon, email a klikněte na tlačítko odeslat. V blízké době se Vám ozveme. Případně rovnou volejte specialistu pro tento projekt, který Vám podá všechny potřebné informace o vašem novém bydlení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto kontaktního formuláře.