Pro obvodové a nosné stěny využíváme tvárnice YTONG, které obsahují 100% přírodních surovin a mají výjimečné tepelněizolační vlastnosti. Pórobeton Ytong reguluje vlhkost v interiéru a tím nevytváří podmínky pro vznik plísní. Díky tomu získáte dům, který dýchá, udržuje stálou teplotu a chrání zdraví Vás i celé rodiny.

Realizaci plochých střech pro nás provádí firma HYDROIZOL izolace staveb s.r.o. použitím různých druhů modifikovaných, nebo oxidovaných asfaltových pásů. Na střešní krytinu je záruka 10 let.

Dveře a zárubně jsou dodávány a montovány firmou SAPELI. Dveře SAPELI jsou nejen krásné, ale i funkční. Je možnost výběru bezpečnostních, protipožárních i zvukově izolačních dveří. Na dveře SAPELI i na jejich montáž je 5letá záruka.

Montáž plastových oken pro nás zajišťuje firma Hrdina a Jakeš okna s.r.o.  Nabízí širokou škálu možností ve výběru speciálních konstrukcí, vyšší tepelné a zvukové izolace a barevného sladění s interiérem. Firma udává záruční (2 roky) i pozáruční servis. Na plastové části oken je záruka 5 let.

Pro vytápění celého domu (bytu) jsou v podlaze umístěny topné kabely, které zajišťují zcela běžný způsob ekonomického a ekologického vytápění. Dodavatelská firma zaručuje nadstandartní doživotní záruku.

Společnost CORTUSA GROUP s.r.o. ručí za to, že použitý stavební materiál je v souladu s technickými normami ČSN.