Bezpečný domov

BEZPEČNÝ DOMOV

Bezpečné bydlení

Pocit bezpečí je jednou ze základních lidských potřeb. V našich domech a bytech se za pomoci moderních technologií a bezpečnostních systémů snažíme tento pocit vyvolat a posílit.

Projekt „Bezpečného bydlení“ představuje unikátní stavebnicový systém produktů a služeb zvyšujících bezpečnost vašeho majetku i vás samotných. Zároveň nabízíme individuální zabezpečení bytů a instalaci libovolných volitelných prvků, které jsme schopni na základě vašich požadavků a konzultaci s naším bezpečnostním specialistou zrealizovat.

bydlete bezpečněSpecialista pro tento projekt

Ondřej Bunda

bunda@cortusa.cz

+420 608 070 798
Domluvit schůzku
BEZPEČNÝ DOMOV

Bezpečnost je standardním prvkem našich projektů

Bezpečnostní systémy jsou automatickou součástí nabízených bytů a domů. Na rozdíl od nevyhovujících dodatečně montovaných zabezpečovacích systémů je náš systém bezpečnostního řešení již součástí už v samotném počátku projektu. Díky vývoji se nám podařilo zabezpečení posunout o velký kus dál a v současné době nabízíme celou řadu prvků, z nichž většina funguje na bázi prevence.

BEZPEČNÝ DOMOV

Certifikace Home Safe III

Uvědomujeme si, že bezpečnost a zabezpečení je v dnešní době velmi potřebná a důležitá součást života každého z nás. Odpovědný přístup ke zdraví, životu i majetku je nejen přirozenou potřebou, ale v mnoha ohledech i zákonnou povinností. Díky letitým zkušenostem jsme rozvinuli oblast bezpečnosti až k cetifikaci Home Safe III, vydaný společností AROMOUR SAFE, Inc.

Home safe III třída obsahuje:

CCTV – kamerový systém se záznamem,

EPS – elektronický protipožární systém

EZS – elektronický zabezpečovací systém

SKV – systém kontroly vstupu


Certifikace Home Safe III