Home >Projekty >developerské projekty >Projekt Malesice-Vlkýš

Projekt Malesice-Vlkýš

Bungalovy a domy Vlkýš

Projekt Malesice-Vlkýš Připravujeme Rezervace

Popis projektu

Přicházíme s unikátním projektem úsporného moderního bydlení na dosah města Plzně, v lokalitě Malesice - Vlkýš. Hledáte-li více prostoru, komfortu a klidu, jste na správném místě. Bonusem je nízká energetická náročnost.

Úspornost

Unikátní projekt úsporného moderního bydlení se nachází na dosah města Plzně, v lokalitě Malesice - Vlkýš. Hledáte-li více prostoru, komfortu a klidu, jste na správném místě. Přesně za tímto účelem byl projekt vytvořen. Za účelem, kdy svůj nový domov člověk přijme s radostí, protože součástí tohoto komfortu je i unikátní kombinovaný systém vytápění, kdy jsou veškeré prostory domu vyhřívány pomocí fotovoltaiky a tepelného čerpadla. Přesně tento systém je důkazem, že energie zůstanou na původních cenách a účty za energie tak rapidně snížíme.

 

Lukrativní lokalita

Malesice – Vlkýš je samostatná klidná lokalita nacházející se na okraji obce, která díky své výhodné poloze splní nároky klidného domova obklopené přírodou, i centrem města za rohem. V centru Plzně je člověk za necelých 5 minut. Součástí našeho projektu je i grilovací zóna, dětské a beach hřiště. Rozloha pozemků se pohybuje mezi 400-1300 m2. V nabídce jsou bungalovy o dispozici 4-5 + KK, kde si můžete vybrat z variant s garáží i bez ní nebo rodinné domy s garáží. Protože Vaše spokojenost je našim cílem, nešetřili jsme během realizace projektu na ničem, co by mohlo Váš komfort snížit; jediné, co snižujeme, je finanční náročnost.

Prohlédněte si místo, kde můžete žít i vy

Máte zájem o bydlení?
Kontaktujet nás

+420 608 070 798

zavolejte nám, naši specialisti jsou vám k dispozici

obunda@seznam.cz

také nám neváhejte napsat, rádi Vám odpovíme

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon: (povinné)
Váš vzkaz:
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit