Home >Projekty >developerské projekty >Projekt Radčice

Projekt Radčice

Dvojdům Radčice

Projekt Radčice Ve výstavbě Prodej

Popis projektu

Představujeme Vám jedinečný projekt ve skvělé lokalitě Radčice, která splní i ty nejvyšší nároky díky rychlému a praktickému dopravnímu spojení, kdy má člověk na dosah centrum, přírodu i občanskou vybavenost. Dispozičně se jedná o prostory 4 KK + pracovna nebo prostorná šatna. Těšit se ale můžete i na jiné bonusy, a to v rámci úspory energií.

Skvělá lokalita

Projekt v lokalitě Radčice, jež má nepřekonatelnou dostupnost do centrální části Plzně. Toužíte-li po výhodné lokalitě, tahle splní i ty nejvyšší nároky díky rychlému a praktickému dopravnímu spojení – nachází se totiž 350 m od zastávky městské hromadné dopravy a do obchodní centra OC Plaza v městské části Plzně je to pouhých 5 minut jízdy autem.

 

Centrum a příroda na dosah

Na jednom místě se setkává nejen centrum na dosah, ale i příroda a občanská vybavenost. V okolí má člověk možnost načerpat čerstvý vzduch, protože pozemek se nachází nejen nedaleko lesa (50m), ale kolem Radčic zároveň protéká řeka Mže, takže i milovníci přírody si tu přijdou na své. Poblíž je navíc i obchod s potravinami, restaurace, historické památky nebo zoologická zahrada (1,5km).

 

Energetická úspornost

Dvojdomy ale zároveň umožňují zachovat si své soukromí. Dispozičně se jedná o prostory 4 KK + pracovna nebo prostorná šatna. Těšit se ale můžete i na jiné bonusy, a to v rámci úspory energií. Byl totiž vytvořen mimořádný kombinovaný systém vytápění, díky kterému si můžete své výlety a rodinu naplno užívat, protože energie zůstanou v cenové hladině, na kterou jste byli doposud zvyklí. Prostory domu budou za využití fotovoltaiky a tepelných čerpadel vyhřívány a Vaše účty za vytápění se tak rapidně sníží.

Prohlédněte si místo, kde můžete žít i vy