Na co se nás nejčastěji ptáte?

Není pravdou, že v lokalitách na okraji města, lidé vždy musí vlastnit osobní automobil. V drtivé většině všech lokalit, ve kterých stavíme, je dobré dopravní spojení (MHD, ČSAD, ČD).

Okrajové části města mají oproti středu města nesporné výhody. Při cestování do centra Plzně jste z lokalit jako jsou Vejprnice, Vochov apod.  v centru při ranní/odpolední dopravní špičce dříve než např. z Lochotína. Další výhodou je i blízkost přírody a klidnější život a určitě v neposlední řadě je to cenová dostupnost oproti centru. Průměrná cena našeho bytu 3KK  se pohybuje kolem 2.300.000,- Kč, kdežto průměrná cena bytu v centru, nebo větších obvodech města je o cca 1,5 až 2 miliony korun vyšší při stejné kvalitě a velikosti. A výhod mají okrajové části ještě mnohem víc.

V našich posledních projektech zařazujeme do způsobu vytápění právě vámi zmiňované nové, úspornější způsoby vytápění objektu. Na tomto pracujeme již více než tři roky s odborníky v daném oboru a již nyní nabízíme v základní ceně bytu, či domu např. elektrické podlahové topení či, v severských zemích velmi oblíbené infrasálavé panely, či panely z přírodního kamene. Díky novým technologiím a díky třeba zvýhodněné sazbě elektřiny klient ušetří u standardního bytu 3+KK okolo 5.000-6.000 ročně, aniž by musel investovat více financí do topení. 

Určitě ano, pokud přijde klient se změnou dispozice ve fázi výstavby, kdy je ještě možné technicky a časově změny provést ta možnost tu je. Také klientovi nabídneme širokou škálu obkladů, dlažeb, předokeních rolet, bezpečnostních prvků apod.

Klientům zdarma nabízíme více možností při řešení financování nového domova. Často jsme byli svědky, že naši klienti řešili hypotéku s bankou sami a byli odmítnuti. To však nutně nemusí znamenat konec snu o novém bydlení. Spolupracujeme se skutečnými odborníky v oblasti financování rodinných domů a bytů. Snažíme se každému klientovi vyjít vstříc s individuální nabídkou. Najdeme řešení opravdu téměř pro každého, stačí prokázat pravidelný měsíční příjem. Hypotéku vyřídíte pohodlně, rychle a bez starostí u nás v kanceláři. Stejně tak, se snažíme uzpůsobit naši nabídku bytů a domů ideálně pro klienta, kdy například náš nový projekt, jemuž interně říkáme „ mezi bytem a domem“, splňuje podmínky ideálního domu, (zahrada, parkování na vlastním pozemku, krb...), avšak to vše za cenu bytu!

Ano, snažíme se o co největší míru bezpečí, již při výstavbě, kdy používáme základní bezpečnostní prvky. Našim klientům, však nabízíme nadstandardní možnosti jak zabezpečit nový dům či byt. Převratnou novinku v tomto segmentu pro naše některé nové lokality připravujeme a brzy přinesem na trh.

Důvodů je několik. Stavíme v okrajových částech, kde se nám podařilo získat pozemky výhodněji než by se daly pořídit v blízkosti centra. Dalším důvodem je, že pracujeme s menší marží, tedy ziskem o dost nižším než konkurenční developerské společnosti. Toto je i od začátku filosofií naší společnosti. Nechceme postavit a prodat dva, nebo tři projekty a jít zas jinam, nebo skončit. Chceme zde působit dlouhodobě a přinést nové bydlení i k lidem, kteří by si ho mohli jinak mnohem obtížněji dovolit, nebo by si ho nemohli dovolit vůbec. To vše však v plné kvalitě. O tom ,že se nám to daří, hovoří fakt, že více než 70% lidí (zákazníků) k nám přichází na doporučení našich předchozích klientů. Častým jevem je i fakt, že mnoho klientů s námi takzvaně „roste“, koupili u nás byt 2KK, poté třeba 4KK a nakonec rodinný dům se zahradou. Dále významným důvodem nižší konečné ceny je, že máme vlastní tým zaměstnanců různých řemesel, naše výborná platební morálka vůči subdodavatelům a v neposlední řadě objem stavebních materiálů, který nám je poskytován s výraznými slevami, což nám umožňuje stavět levněji, avšak kvalitně.

  • 1
  • 2


Nenašli jste odpověď na vaší otázku?

Nevadí, pošlete nám váš dotaz a my vám ho obratem zodpovíme a zkusíme ho zařadit na náš web.