PROJEKT MALESICE – VLKÝŠ

Přicházíme s unikátním projektem úsporného moderního bydlení na dosah města Plzně, v lokalitě Malesice - Vlkýš. Hledáte-li více prostoru, komfortu a klidu, jste na správném místě. Bonusem je nízká energetická náročnost.

Rodinné bungalovy a domy za exkluzivní cenu.

Unikátní projekt úsporného moderního bydlení se nachází na dosah města Plzně, v lokalitě Malesice - Vlkýš. Hledáte-li více prostoru, komfortu a klidu, jste na správném místě. Přesně za tímto účelem byl projekt vytvořen. Za účelem, kdy svůj nový domov člověk přijme s radostí, protože součástí tohoto komfortu je i unikátní kombinovaný systém vytápění, kdy jsou veškeré prostory domu vyhřívány pomocí fotovoltaiky a tepelného čerpadla. Přesně tento systém je důkazem, že energie zůstanou na původních cenách a účty za energie tak rapidně snížíme.

Malesice – Vlkýš je samostatná klidná lokalita nacházející se na okraji obce, která díky své výhodné poloze splní nároky klidného domova obklopené přírodou, i centrem města za rohem. V centru Plzně je člověk za necelých 5 minut. Součástí našeho projektu je i grilovací zóna, dětské a beach hřiště. Rozloha pozemků se pohybuje mezi 400-1300 m2. V nabídce jsou bungalovy o dispozici 4-5 + KK, kde si můžete vybrat z variant s garáží i bez ní nebo rodinné domy s garáží. Protože Vaše spokojenost je našim cílem, nešetřili jsme během realizace projektu na ničem, co by mohlo Váš komfort snížit; jediné, co snižujeme, je finanční náročnost.

Ceny:

Bungalov: 6 690 000 Kč | Bungalov s garáží: 7 190 000 Kč | Patrový dům s garáží: 7 590 000 Kč
Specialista na tento projekt
Ondřej Bunda

Máte zájem o podobné bydlení?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, vyplňte své jméno, telefon, email a klikněte na tlačítko odeslat. V blízké době se Vám ozveme. Případně rovnou volejte specialistu pro tento projekt, který Vám podá všechny potřebné informace o vašem novém bydlení.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.