Rodinný dům v Tlučné

Developerský projekt v Tlučné nabízí bydlení nové generace v energeticky úsporném a komfortně zařízeném rodinném domě s dispozicí 4+kk o výměře 101 m². Zeleň, bezpečí a příjemná atmosféra maloměsta jen 15 minut od centra západočeské metropole.

Zdravé životní prostředí i úspora energií

Rodinný dům v Tlučné splňuje všechny vaše požadavky na kvalitní, bezpečné a energeticky úsporné bydlení. Životní prostředí je pro nás důležité, a proto stavíme ekologicky, s respektem k okolí a přírodě a s použitím těch nejšetrnějších dostupných materiálů a technologií.

Krásná příroda i ruch velkoměsta téměř na dosah

Zeleň, bezpečí a příjemná atmosféra maloměsta jen pár minut od centra západočeské metropole. Energeticky úsporný rodinný dům o rozloze až 101 m2 se nachází v klidné části města Tlučná.

Energeticky úsporné bydlení

Tento krásný energeticky úsporný rodinný dům se nachází v obci Tlučná, která je vzdálená pouhých 10 km od Plzně. Obec leží v údolí Vejprnického potoka. Je obklopena krásnou přírodou, která vybízí k pravidelným procházkám i vyjížďkám na kole. V okolí se nachází i několik cyklostezek. Tlučná je tak naprosto ideálním místem pro příjemné a klidné bydlení.

Bydlení pro všechny generace

Obec Tlučná je s Plzní spojena pravidelnou linkou MHD a vlaky ČD. Do práce, do školy i za zábavou se tak pohodlně dostanete za malou chvíli. Místo je ideální pro rodiny s dětmi, mladý pár s psím kamarádem i starší občany. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost – Základní a mateřská škola, obecní úřad, pošta, zdravotnické středisko, lékárna, obchody i restaurace.

Prohlédněte si místo, kde můžete žít i vy

Specialista na tento projekt
Ondřej Bunda
NadpisLayoutPodlažíOblastBalkón/terasaOrientaceStav
Rodinný dům4+kk1.NP + 2.NP100 m²-JIHVolný

Máte zájem o podobné bydlení?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, vyplňte své jméno, telefon, email a klikněte na tlačítko odeslat. V blízké době se Vám ozveme. Případně rovnou volejte specialistu pro tento projekt, který Vám podá všechny potřebné informace o vašem novém bydlení.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.