U Rybníka Vochov

Naše společnost CORTUSA GROUP nabízí k prodeji moderní byty v bytových domech nedaleko Plzně v obci Vochov. Jedná se o dvoupodlažní a třípodlažní bytové domy, které se nacházejí v klidné lokalitě vzdálené cca 20 minut od centra Plzně.

Nabízíme byty o velikosti 3+KK a 4+KK. Pokud hledáte romantický podkrovní byt, určitě si u nás vyberete. Stejně tak uspokojíme milovníky zahradničení, protože všechny naše přízemní byty mají zahrádku. V ceně bytu je i 1 parkovací místo před domem. Součástí lokality bude park a dětské hřiště.

Ve Vochově je mateřská školka, volnočasové centrum a sportovní areál s hřištěm. K dopravě mezi Plzní a Vochovem můžete využít autobusovou dopravu. Obec leží na hlavní železniční trase Cheb – Plzeň, takže se lze dopravovat i vlakem.

Ceny bytů jsou od 2 890 000 Kč. 

Prohlédněte si místo, kde můžete žít i vy

Specialista na tento projekt
Ondřej Bunda

Máte zájem o podobné bydlení?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, vyplňte své jméno, telefon, email a klikněte na tlačítko odeslat. V blízké době se Vám ozveme. Případně rovnou volejte specialistu pro tento projekt, který Vám podá všechny potřebné informace o vašem novém bydlení.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.