VOCHOV - Dům za cenu bytu / Náklady na energie pouze 3.000,-/měsíc

Představujeme vám moderní bydlení v Lokalitě Vochov na okraji Plzně. Jedná se o energeticky unikátní projekt, který vám zaručí nízké měsíční náklady na provoz domu. Unikátní systém vytápění za využití moderních metod vytápění (solar. ENERGIE + tep. čerpadlo). Nyní akční nabídka 4.790.000 Kč = dům za cenu bytu. Ke každému domu náleží také zahrada a parkovací stání. Výstavba domů zahájena.

 

O projektu

Představujeme vám moderní bydlení v Lokalitě Vochov na okraji Plzně. Jedná se o energeticky unikátní projekt, který vám zaručí nízké měsíční náklady na provoz domu. Unikátní systém vytápění za využití moderních metod vytápění (solar. ENERGIE  + tep. čerpadlo).
Nyní akční nabídka 4.790.000 Kč = dům za cenu bytu. Ke každému domu náleží také zahrada a parkovací stání. Výstavba domů zahájena.

 

vochov-obr2
vochov-obr2_text
vochov-obr3_text
vochov-obr3
vochov-obr4
vochov-obr4_text

 

 

Specialista na tento projekt
Ondřej Bunda

Máte zájem o podobné bydlení?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, vyplňte své jméno, telefon, email a klikněte na tlačítko odeslat. V blízké době se Vám ozveme. Případně rovnou volejte specialistu pro tento projekt, který Vám podá všechny potřebné informace o vašem novém bydlení.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.