Home >Projekty >developerské projekty
developerské projekty
Kategorie
Byty (3)Domy (3)
Stav
Připravujeme (2)Ve výstavbě (4)
Lokalita
Křimice (1)Radčice (1)Vochov (2)Vejprnice (1)Malesice - Vlkýš (1)Kaznějov (0)
Vochov: Dům za cenu bytu Ve výstavbě Prodej

Vochov: Dům za cenu bytu

Energie od 3.500,-/měsíc

Představujeme vám moderní bydlení v Lokalitě Vochov na okraji Plzně. Jedná se o energeticky unikátní projekt, který vám zaručí nízké měsíční náklady na provoz domu. Unikátní systém vytápění za využití moderních metod vytápění (solar. ENERGIE + tep. čerpadlo). Nyní akční nabídka 5.290.000 Kč = dům za cenu bytu. Ke každému domu náleží také zahrada a parkovací stání. Výstavba domů zahájena.

zobrazit projekt
Dispozice Rodinné domy 4-5+kk Rozloha 90 m²
Projekt Malesice-Vlkýš Připravujeme Rezervace

Projekt Malesice-Vlkýš

Bungalovy a domy Vlkýš

Přicházíme s unikátním projektem úsporného moderního bydlení na dosah města Plzně, v lokalitě Malesice - Vlkýš. Hledáte-li více prostoru, komfortu a klidu, jste na správném místě. Bonusem je nízká energetická náročnost.

zobrazit projekt
Dispozice Bungalovy a rodinné domy 5+kk Rozloha 400-1300 m2
Projekt Radčice Ve výstavbě Prodej

Projekt Radčice

Dvojdům Radčice

Představujeme Vám jedinečný projekt ve skvělé lokalitě Radčice, která splní i ty nejvyšší nároky díky rychlému a praktickému dopravnímu spojení, kdy má člověk na dosah centrum, přírodu i občanskou vybavenost. Dispozičně se jedná o prostory 4 KK + pracovna nebo prostorná šatna. Těšit se ale můžete i na jiné bonusy, a to v rámci úspory energií.

zobrazit projekt
Dispozice Dvojdům 4+kk Rozloha cca 97 m2
Rezidence Křimice Ve výstavbě Prodej

Rezidence Křimice

Byty rezidence Šrámkojc

Rezidence ,,ŠRÁMKOJC“ je unikátní rezidenční komplex s vlastním bazénem zasazen do starší vilové zástavby s množstvím zeleně a skvělou dostupností. Projekt nabízí exkluzivní bydlení za skvělé ceny a splňuje nejvyšší normy konceptu na hezké a bezpečné bydlení. Tento dům je v dosahu MHD, školky a školy. Splňuje všechna očekávání na vysoce nadstandardní bydlení pro budoucí obyvatele.

zobrazit projekt
Dispozice Byty 2+kk, 3+kk, 4+kk Rozloha 49 - 84,00 m2
U Rybníka Vochov Ve výstavbě Prodej

U Rybníka Vochov

Byty Vochov

Naše společnost CORTUSA GROUP nabízí k prodeji moderní byty v bytových domech nedaleko Plzně v obci Vochov. Jedná se o dvoupodlažní a třípodlažní bytové domy, které se nacházejí v klidné lokalitě vzdálené cca 10 minut od centra Plzně.

zobrazit projekt
Dispozice Byty 3+kk a 4+kk Rozloha 83 m²
Vejprnice: Květná Připravujeme Rezervace

Vejprnice: Květná

Uzavřená rezidenční čtvrť

Rezidence Květná představuje soulad městského bydlení s přírodou. Energeticky úsporný viladům se 2 byty a 1 bungalov leží v bezprostředním okolí lesů, polí a luk a přitom nedaleko centra Plzně, hlavního města kultury v roce 2015. Jedná se o uzavřený rezidenční objekt zajišťující 2 byty 4+kk a 1 patrový rodinný dům o rozloze 4+kk. Ke každému bytu či domu náleží zahrada či terasa.

zobrazit projekt
Dispozice Byty 4+kk + rodinný dům Rozloha 73-100 m²