Home >O společnosti >O společnosti

O společnosti

Náš cíl? Splnit vám vaše sny...

Sny o krásném a zároveň cenově přijatelném bydlení, harmonickém a klidném domově. Už 20 let se Vám snažíme tyto sny plnit. Jsme CORTUSA GROUP - nadšenci do výstavby moderních domů, bořiči mýtů o (ne)dostupném bydlení a občas extrémní perfekcionalisti.

Za celý tým, Ondřej Zapoměl - majitel společnosti

 


Pomáháme Vám vytvořit opravdový domov
Neděláme jen pouhé stavební projekty. Nestavíme jen obyčejné domy a byty. Našim klientům plníme sny a přání a pomáháme jim tak vytvořit opravdový domov.

S námi dosáhne na bydlení úplně každý
Ať je vám dvacet nebo šedesát, ať jste pětičlenná rodina nebo věčný mládenec s přátelským chlupáčem, s námi budete bydlet. Společně najdeme ideální bydlení, zvolíme vhodné financování a vyřídíme hypotéku.

Moderní, zdravé a ekologické bydlení
Životní prostředí je pro nás důležité, a proto stavíme ekologicky, s respektem k okolí a přírodě a s použitím těch nejšetrnějších dostupných materiálů a technologií.

Okolí plné zeleně i občanské vybavenosti
Pečlivě vybíráme místa, kam umístíme naše projekty. Můžete si tedy být jisti bezpečnou lokalitou v blízkosti přírody i dostupnou z hlediska občanské vybavenosti.

Profesionální a zároveň lidský přístup
K našim klientům přistupujeme profesionálním, lidským a zároveň osobním přístupem. Snažíme se vyslyšet každé klientovo přání a splnit všechny jeho požadavky. Zkrátka udělat vše, co je v našich silách.