Home >Projekty >developerské projekty >Vejprnice: Květná

Vejprnice: Květná

Vejprnice: Květná Připravujeme Rezervace

Popis projektu

Rezidence Květná představuje soulad městského bydlení s přírodou. Energeticky úsporný viladům se 2 byty a 1 bungalov leží v bezprostředním okolí lesů, polí a luk a přitom nedaleko centra Plzně, hlavního města kultury v roce 2015. Jedná se o uzavřený rezidenční objekt zajišťující 2 byty 4+kk a 1 patrový rodinný dům o rozloze 4+kk. Ke každému bytu či domu náleží zahrada či terasa.

Slunné bydlení pro ještě více radosti ze života
Viladům v rezidenci Květná nabízí 4 prostorné byty plné světla ve velikostech 3+kk a 4+kk a 1 rodinný dům. Ke každému bytu vždy náleží zahrádka nebo prostorná terasa s krásným výhledem, na němž můžete pozorovat západy slunce. V ceně bytu je také jedno soukromé parkovací stání. Energeticky pasivní viladům je navržen tak, aby splňoval maximální požadavky na pohodlné a komfortní bydlení.


Výjimečná lokalita s maximem soukromí
Rezidence Květná je ideálním místem pro rodiny, mladé i starší páry. Tento projekt je zajímavý především svým umístěním a maximálním soukromím. To je zajištěno celkovým oplocením objektu a vlastním soukromým vjezdem. Bydlete podle svých představ. V tomto projektu jsou pro vás připraveny prostorné a slunné byty i patrový rodinný domek s rozlohou 100 m2.

 

Klidné bydlení v blízkosti zeleně
Pokud toužíte po klidném bydlení v blízkosti zeleně, ale nechcete být přespříliš vzdáleni ruchu velkoměsta, jsou Vejprnice ideální lokalitou. Obec Vejprnice leží pouhé 2 km od Plzně a tak se během chvíle dostanete do centra této kouzelné metropole. Zároveň jste ale v bezprostředním sousedstvím volné přírody.

 

Rezidence Květná ve Vejprnicích
K výborné dostupnosti do města Plzně přispívají kromě malé vzdálenosti také pravidelné linky autobusové dopravy, provozované přímo obcí a vlaky ČD. V blízkém okolí najdete vše, co potřebujete k pohodlnému životu - mateřskou a základní školu, různé obchody, restaurace, ordinace dětského i praktického lékaře, zubaře i sportoviště. K procházkám po okolí vybízí okolní lesy a údolí Vejprnického potoka.

Prohlédněte si místo, kde můžete žít i vy