Není pravdou, že v lokalitách na okraji města, lidé vždy musí vlastnit osobní automobil. V drtivé většině všech lokalit, ve kterých stavíme, je dobré dopravní spojení (MHD, ČSAD, ČD).

Okrajové části města mají oproti středu města nesporné výhody. Při cestování do centra Plzně jste z lokalit jako jsou Vejprnice, Vochov apod. v centru při ranní/odpolední dopravní špičce dříve než např. z Lochotína. Další výhodou je i blízkost přírody a klidnější život a určitě v neposlední řadě je to cenová dostupnost oproti centru. Průměrná cena našeho bytu 3KK se pohybuje kolem 3.200.000,- Kč, kdežto průměrná cena bytu v centru, nebo větších obvodech města je o cca 1,5 až 2 miliony korun vyšší při stejné kvalitě a velikosti. A výhod mají okrajové části ještě mnohem víc.

Předáním klíčů k Vašemu novému bydlení spolupráce s námi v žádném případě nekončí! Nejen, že poskytujeme záruku 2 roky, ale s klienty komunikujeme pravidelně i po dostavbě a nadále jsme jim v případě potřeby nablízku.

Určitě ano, pokud přijde klient se změnou dispozice ve fázi výstavby, kdy je ještě možné technicky a časově změny provést ta možnost tu je. Také klientovi nabídneme širokou škálu obkladů, dlažeb, předokeních rolet, bezpečnostních prvků apod.

Důvodů je několik. Stavíme v okrajových částech, kde se nám podařilo získat pozemky výhodněji než by se daly pořídit v blízkosti centra. Dalším důvodem je, že pracujeme s menší marží, tedy ziskem o dost nižším než konkurenční developerské společnosti. Toto je i od začátku filosofií naší společnosti. Nechceme postavit a prodat dva, nebo tři projekty a jít zas jinam, nebo skončit. Chceme zde působit dlouhodobě a přinést nové bydlení i k lidem, kteří by si ho mohli jinak mnohem obtížněji dovolit, nebo by si ho nemohli dovolit vůbec. To vše však v plné kvalitě. O tom ,že se nám to daří, hovoří fakt, že více než 70% lidí (zákazníků) k nám přichází na doporučení našich předchozích klientů. Častým jevem je i fakt, že mnoho klientů s námi takzvaně „roste“, koupili u nás byt 2KK, poté třeba 4KK a nakonec rodinný dům se zahradou. Dále významným důvodem nižší konečné ceny je, že máme vlastní tým zaměstnanců různých řemesel, naše výborná platební morálka vůči subdodavatelům a v neposlední řadě objem stavebních materiálů, který nám je poskytován s výraznými slevami, což nám umožňuje stavět levněji, avšak kvalitně.

V našich posledních projektech zařazujeme do způsobu vytápění právě vámi zmiňované nové, úspornější způsoby vytápění objektu. Na tomto pracujeme již více než tři roky s odborníky v daném oboru a již nyní nabízíme v základní ceně bytu, či domu např. elektrické podlahové topení či, v severských zemích velmi oblíbené infrasálavé panely, či panely z přírodního kamene. Díky novým technologiím a díky třeba zvýhodněné sazbě elektřiny klient ušetří u standardního bytu 3+KK okolo 5.000-6.000 ročně, aniž by musel investovat více financí do topení.

Ano, plánujeme pilně, např. naše letos zahájená výstavba ve Vochově u Plzně počítá s energeticky ještě úspornějšími okny v bytech, elektrickým podlahovým topením, či infrapanely, dvojitým zateplením v místech, kde může hrozit tzv. tepelný most, možnost krbu na dřevo, či peletky v bytech.

Naše výhoda spočívá především v tom, že přistupujeme ke všem našim klientům individuálně a to již od samého prvopočátku, kdy se snažíme připravit našim klientům hypotéku, či financování přímo na míru a stejně tak, jim pomůžeme s výběrem vhodné nemovitosti, či lokality. Dále se snažíme jít s trendem v moderním stavebnictví – spolupracujeme s výhradně českými dodavateli a používáme nejmodernější a nejefektivnější technologie. Naše poslední připravované projekty se zaměřují na výrazné snížení úspory energií a navýšení komfortu bydlení. Naše byty jsou kvalitní a cenově velmi dostupné.

Ano, snažíme se o co největší míru bezpečí, již při výstavbě, kdy používáme základní bezpečnostní prvky. Našim klientům, však nabízíme nadstandardní možnosti jak zabezpečit nový dům či byt. Převratnou novinku v tomto segmentu pro naše některé nové lokality připravujeme a brzy přinesem na trh.

Klientům zdarma nabízíme více možností při řešení financování nového domova. Často jsme byli svědky, že naši klienti řešili hypotéku s bankou sami a byli odmítnuti. To však nutně nemusí znamenat konec snu o novém bydlení. Spolupracujeme se skutečnými odborníky v oblasti financování rodinných domů a bytů. Snažíme se každému klientovi vyjít vstříc s individuální nabídkou. Najdeme řešení opravdu téměř pro každého, stačí prokázat pravidelný měsíční příjem. Hypotéku vyřídíte pohodlně, rychle a bez starostí u nás v kanceláři. Stejně tak, se snažíme uzpůsobit naši nabídku bytů a domů ideálně pro klienta, kdy například náš nový projekt, jemuž interně říkáme „ mezi bytem a domem“, splňuje podmínky ideálního domu, (zahrada, parkování na vlastním pozemku, krb…), avšak to vše za cenu bytu!

Pro ty to případy jsme připravily řešení, tzv. „viladomy“, které mají 3 až 4 bytové jednotky, s tím že byty v přízemí mají vlastní zahrádku a parkování. Velikost zahrad je srovnatelná s velikostí zahrad u RD s tím rozdílem, že máte souseda jen nad sebou, nebo vedle sebe. Je to zajímavý kompromis v bydlení mezi samostatným rodinným domem, nebo dvojdomem a bytovým domem. Je zde více kladen důraz na soukromí a útulné zázemí. Další výhoda je výrazně nižší cena u našich „viladomů“ než u konkurenčních obdobných projektů, kterých navíc je na trhu jen minimum.