Na co se nás nejčastěji ptáte? strana 2/2

Ano, plánujeme pilně, např. naše letos zahájená výstavba ve Vochově u Plzně počítá s energeticky ještě úspornějšími okny v bytech, elektrickým podlahovým topením, či infrapanely, dvojitým zateplením v místech, kde může hrozit tzv. tepelný most, možnost krbu na dřevo, či peletky v bytech, či ve standartu úplnou novinkou pro všechny byty... pohodlný biokrb v obývacích pokojích na nezávadné a velmi výhřevné biopalivo.

V našich posledních projektech zařazujeme do způsobu vytápění právě vámi zmiňované nové, úspornější způsoby vytápění objektu. Na tomto pracujeme již více než tři roky s odborníky v daném oboru a již nyní nabízíme v základní ceně bytu, či domu např. elektrické podlahové topení či, v severských zemích velmi oblíbené infrasálavé panely, či panely z přírodního kamene. Díky novým technologiím a díky třeba zvýhodněné sazbě elektřiny klient ušetří u standardního bytu 3+KK okolo 5.000-6.000 ročně, aniž by musel investovat více financí do topení. 

Důvodů je několik. Stavíme v okrajových částech, kde se nám podařilo získat pozemky výhodněji než by se daly pořídit v blízkosti centra. Dalším důvodem je, že pracujeme s menší marží, tedy ziskem o dost nižším než konkurenční developerské společnosti. Toto je i od začátku filosofií naší společnosti. Nechceme postavit a prodat dva, nebo tři projekty a jít zas jinam, nebo skončit. Chceme zde působit dlouhodobě a přinést nové bydlení i k lidem, kteří by si ho mohli jinak mnohem obtížněji dovolit, nebo by si ho nemohli dovolit vůbec. To vše však v plné kvalitě. O tom ,že se nám to daří, hovoří fakt, že více než 70% lidí (zákazníků) k nám přichází na doporučení našich předchozích klientů. Častým jevem je i fakt, že mnoho klientů s námi takzvaně „roste“, koupili u nás byt 2KK, poté třeba 4KK a nakonec rodinný dům se zahradou. Dále významným důvodem nižší konečné ceny je, že máme vlastní tým zaměstnanců různých řemesel, naše výborná platební morálka vůči subdodavatelům a v neposlední řadě objem stavebních materiálů, který nám je poskytován s výraznými slevami, což nám umožňuje stavět levněji, avšak kvalitně.

  • 1
  • 2


Nenašli jste odpověď na vaší otázku?

Nevadí, pošlete nám váš dotaz a my vám ho obratem zodpovíme a zkusíme ho zařadit na náš web.