Na co se nás nejčastěji ptáte? strana 2/2

Pro ty to případy jsme připravily řešení, tzv. „viladomy“, které mají 3 až 4 bytové jednotky, s tím že byty v přízemí mají vlastní zahrádku a parkování. Velikost zahrad je srovnatelná s velikostí zahrad u RD s tím rozdílem, že máte souseda jen nad sebou, nebo vedle sebe. Je to zajímavý kompromis v bydlení mezi samostatným rodinným domem, nebo dvojdomem a bytovým domem. Je zde více kladen důraz na soukromí a útulné zázemí. Další výhoda je výrazně nižší cena u našich „viladomů“ než u konkurenčních obdobných projektů, kterých navíc je na trhu jen minimum.

Klientům zdarma nabízíme více možností při řešení financování nového domova. Často jsme byli svědky, že naši klienti řešili hypotéku s bankou sami a byli odmítnuti. To však nutně nemusí znamenat konec snu o novém bydlení. Spolupracujeme se skutečnými odborníky v oblasti financování rodinných domů a bytů. Snažíme se každému klientovi vyjít vstříc s individuální nabídkou. Najdeme řešení opravdu téměř pro každého, stačí prokázat pravidelný měsíční příjem. Hypotéku vyřídíte pohodlně, rychle a bez starostí u nás v kanceláři. Stejně tak, se snažíme uzpůsobit naši nabídku bytů a domů ideálně pro klienta, kdy například náš nový projekt, jemuž interně říkáme „ mezi bytem a domem“, splňuje podmínky ideálního domu, (zahrada, parkování na vlastním pozemku, krb...), avšak to vše za cenu bytu!

Naše výhoda spočívá především v tom, že přistupujeme ke všem našim klientům individuálně a to již od samého prvopočátku, kdy se snažíme připravit našim klientům hypotéku, či financování přímo na míru a stejně tak, jim pomůžeme s výběrem vhodné nemovitosti, či lokality. Dále se snažíme jít s trendem v moderním stavebnictví – spolupracujeme s výhradně českými dodavateli a používáme nejmodernější a nejefektivnější technologie. Naše poslední připravované projekty se zaměřují na výrazné snížení úspory energií a navýšení komfortu bydlení. Naše byty jsou kvalitní a cenově velmi dostupné.

  • 1
  • 2


Nenašli jste odpověď na vaší otázku?

Nevadí, pošlete nám váš dotaz a my vám ho obratem zodpovíme a zkusíme ho zařadit na náš web.