Home >Domy / Byty >Rezidence Kaznějov
Rezidence Kaznějov
Modul - byty 4kk

Nabízíme vám byty 4+kk o podlahové ploše 80m2 za skvělé ceny. V nabídce máme jak byty ve spodním patře s vlastní prostornou zahradou, i byty v horním patře s dvěma balkóny. Objekt dostal třídu energetické náročnosti B - úsporné. Byty sestávají z obývacího pokoje s kuchyní, tří samostatných pokojů, koupelny a WC.

Byty 3kk

Nabízíme vám byty 3+kk o podlahové ploše 53m2 za skvělé ceny. Byty se nacházejí ve spodním patře dvoupodlažního bytového domu, náleží jim zahrada a v ceně je jedno parkovací stání. Objekt dostal třídu energetické náročnosti B - úsporné. Byty sestávají z obývacího pokoje s kuchyní, dvou samostatných pokojů a koupelny s WC.

Byty 2kk

Nabízíme vám byty 3+kk o podlahové ploše 43m2 za skvělé ceny. Byty se nacházejí v horním patře dvoupodlažního bytového dom. Objekt dostal třídu energetické náročnosti B - úsporné. Byty sestávají z obývacího pokoje s kuchyní, samostatného pokoje a koupelny s WC.

Trojdům 4kk

Nabízíme vám patrový dům 4+kk o podlahové ploše 99m2 za skvělé ceny. Dvoupodlažním domům náleží vlastní prostorná zahrada. Objekt dostal třídu energetické náročnosti B - úsporné. Byty sestávají z obývacího pokoje s kuchyní, pracovny, tří samostatných pokojů a dvou koupelen. 

Dvojdům 4kk

Nabízíme vám patrový dvojdům 4+kk o podlahové ploše 96m2 za skvělé ceny. Dvoupodlažním domům náleží vlastní prostorná zahrada, balkón a garáž o výměře 19m2. Objekt dostal třídu energetické náročnosti B - úsporné. Byty sestávají z obývacího pokoje s kuchyní, pracovny, tří samostatných pokojů a dvou koupelen.