Home >Reference >Názory klientů

Spokojený klient je důkazem kvalitně odvedené práce!

Každý spokojený klient je pro nás důkazem kvalitně odvedené práce. Níže naleznete názory vybraných klientů, kteří v bytech či domech od nás již bydlí. Budeme rádi, když se naším klientem stanete i Vy a ověříte si kvalitu námi odváděné práce osobně.

David Limberský
bytový dům Křimice, v budoucnu rodinný dům ve Vochově
fotbalový reprezentant

„Řešeni nového domova pro moji rodinu jsem svěřil firmě Cortusa Group, která mi poskytla kompletní servis bez starostí. Během náročné sezony bych se nemohl zabývat starostmi, které zařizování bydlení obsahuje. Já s manželkou a dcerkou spokojeně bydlíme v mezonetovém bytě se zahrádkou v Křimicích, pro příští rok se pro nás připravuje rodinný domek ve Vochově."

               
                Petr Vondráček
K1 Fighter, WORLD WAKO PRO Champion 2014-2015

„S Cortusou Group spolupracuji již několik let a rád se vždy vracím. Nechal jsem si postavit rodinný dům, jelikož jsem velmi časově vytížen přípravou na zápasy, hledal jsem firmu, která se postará od A až do Z. Byl jsem velmi překvapen vstřícností všech zaměstnanců Cortusy Group i kvalitou odvedené práce."

Martin Adamský
řadový dům, bungalow – Vejprnice
hokejový reprezentant

„Nejprve jsem si koupil od Cortusy Group řadový dům, a pak si nechal postavit ještě přízemní bungalow. Myslím, že k tomu není co dodat. Můžu jen vřele doporučit."

               
                Václav Benák
rodinný dům Vejprnice
hokejista

„S rodinou jsme si vždy přáli krásný domeček blízko Plzně, ale zároveň nedaleko lesa a přírody. Toto jsme si mohli splnit díky Cortuse group, která nám pomohla s výběrem lokality, s návrhem domu i zahrady. Troufám si řici, že jsou to odborníci na správném místě."

Doc. MUDr. Zdeněk Novotný CSc.
rodinný dům Křimice
přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky FN v Plzni

„Spolupráce s Cortusou Group byla pro mě nejen zárukou kvality, ale především jistotou, že jsem si vybral odborníky ve svém oboru. A co víc. V neposlední řadě bych velice rád vyzdvihl flexibilitu a osobní přístup, protože domy jsou šité přesně na míru a na základě analýzy potřeb každého člověka."

               
Pavel Hajný
bytový dům Křimice
asistent v obchodě se sanitární technikou

„Komunikace se společností probíhala od samého počátku jako s rovnocenným partnerem, který se zajímá o vaše potřeby a přání. Po celou dobu výstavby jsme byli v kontaktu, mohl jsem si sám vybrat konkrétní byt a konzultovat jeho dokončení až po samotné předání."

                 

Ladislav Gren
bytový dům Křimice
barman

„Dříve jsem bydlel s rodinou v rušné části Plzně u autobusového nádraží. Toto bydlení nám nevyhovovalo jak z důvodu malé rozlohy bytu, tak i kvůli hlučné dopravě a stále rostoucí kriminalitě. Vybrali jsme si s manželkou a synem společnost Cortusa group, která nám umožnila bydlení v Křimicích v bytě 4+1, který má i hezkou zahrádku."

                 

Dobroslav Kracík
bytový dům Křimice
automechanik

Společnost Cortusa Group mi postavila moderní a cenově dostupné bydlení, které se nachází uprostřed přírody, ale zároveň i blízko centra Plzně. Komunikace, ochota a celkový servis neměly chybu. Ocenil jsem především schopnost naslouchat mým požadavkům a uvádět je i zároveň do praxe."