Připravujeme

PROJEKT MALESICE – VLKÝŠ

Přicházíme s unikátním projektem úsporného moderního bydlení na dosah města Plzně, v lokalitě Malesice - Vlkýš. Hledáte-li více prostoru, komfortu a klidu, jste na správném místě. Bonusem je nízká energetická náročnost.
2 bungalovy + RD | 4-5 + KK | od 6 690 000 Kč
Připravujeme

PROJEKT RADČICE

Představujeme Vám jedinečný projekt ve skvělé lokalitě Radčice, která splní i ty nejvyšší nároky díky rychlému a praktickému dopravnímu spojení, kdy má člověk na dosah centrum, přírodu i občanskou vybavenost. Dispozičně se jedná o prostory 4 KK + pracovna nebo prostorná šatna. Těšit se ale můžete i na jiné bonusy, a to v rámci úspory energií.
4+KK | cca 97 m² | 7 590 000 Kč
Ve výstavbě

VOCHOV - Dům za cenu bytu / Náklady na energie pouze 3.000,-/měsíc

Představujeme vám moderní bydlení v Lokalitě Vochov na okraji Plzně. Jedná se o energeticky unikátní projekt, který vám zaručí nízké měsíční náklady na provoz domu. Unikátní systém vytápění za využití moderních metod vytápění (solar. ENERGIE + tep. čerpadlo). Nyní akční nabídka 4.790.000 Kč = dům za cenu bytu. Ke každému domu náleží také zahrada a parkovací stání. Výstavba domů zahájena.
Možnost vlastního dispozičního uspořádání - akční cena 4.790.000 Kč
Připravujeme

U Rybníka Vochov

Naše společnost CORTUSA GROUP nabízí k prodeji moderní byty v bytových domech nedaleko Plzně v obci Vochov. Jedná se o dvoupodlažní a třípodlažní bytové domy, které se nacházejí v klidné lokalitě vzdálené cca 10 minut od centra Plzně.
3kk nebo 4kk | zahrádka nebo terasa | od 3.600.000 Kč
Připravujeme

Rezidence Šrámkojc - Křimice

Rezidence ,,ŠRÁMKOJC“ je unikátní rezidenční komplex s vlastním bazénem zasazen do starší vilové zástavby s množstvím zeleně a skvělou dostupností. Projekt nabízí exkluzivní bydlení za skvělé ceny a splňuje nejvyšší normy konceptu na hezké a bezpečné bydlení. Tento dům je v dosahu MHD, školky a školy. Splňuje všechna očekávání na vysoce nadstandardní bydlení pro budoucí obyvatele.
Plánovaný termín dokončení: 12/2023
22 bytů | od 3 360 000 Kč
Připravujeme

Uzavřená rezidenční čtvrť Vejprnice – Květná

Rezidence Květná představuje soulad městského bydlení s přírodou. Energeticky úsporný viladům se 4 byty a 1 bungalov leží v bezprostředním okolí lesů, polí a luk a přitom nedaleko centra Plzně, hlavního města kultury v roce 2015. Jedná se o uzavřený rezidenční objekt zajišťující 2 byty 3+kk, 2 byty 4+kk a 1 patrový rodinný dům o rozloze 4+kk. Ke každému bytu či domu náleží zahrada či terasa.
2 byty + bungalov | 73 - 90 m² | od 3.690.000 Kč
Nenašli jste co jste hledali?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejního specialistu, který Vám ochotně pomůže najít řešení, které bude odpovídat Vašim představám!