Home >Reference >Dokončené projekty >Domy a byty Město Touškov

Domy a byty Město Touškov

Domy a byty Město Touškov

Nadstandartní areál Rezidence „Vrch zemana Touška“ představuje skvělou příležitost pořídit si impozantní bydlení na přitažlivém místě nedaleko města Plzně.

Město Touškov

Město Touškov nabízí veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde škola, školka, obchody, tělocvična a co se týče dopravy do Plzně, ta je zajištěna pomocí MHD a ČSAD. Jedná se o lokalitu s nádhernou panoramatickou vyhlídkou, ke které se váže zajímavá legenda o zemanu Touškovi, který byl vyslán knížetem Vladislavem, aby našel vhodné místo pro založení nového města. Právě na tomto místě, na nejvyšším bodě malého vršku, dostal proroctví od víly, že našel to správné místo, které se později zapíše do dějin. Město pojmenovala právě po Touškovi.

Bydlení v klidném prostředí

Nadstandartní areál Rezidence „Vrch zemana Touška“ představuje skvělou příležitost pořídit si impozantní bydlení na přitažlivém místě nedaleko města Plzně. V projektu jsou navrženy byty 3KK a 4KK, dále také samostatné rodinné domy a dvojdomy s dispozicí 4KK a garáží. K rodinným domům a přízemním bytům náleží prostorná zahrádka a k bytům ve druhém podlaží velká terasa. Areál se nachází v okrajové části Města Touškov v klidném prostředí. Značnou pozornost jsme věnovali celkové koncepci projektu, tudíž v rezidenci nebudou chybět místa ke sportovnímu vyžití, nově vybudovaný park vhodný pro strávení chvilek pohody a klidu a pro děti bude připraveno dětské hřiště a pískoviště. To vše bude součástí areálu.

NadpisLayoutPodlažíOblastBalkón/terasaOrientaceStav
Byt č. 3 3+kk 2.NP 79,31 m² 4,47 + 7 m2 JZ Rezervovaný
Byt č. 2 4+kk 1.NP 78,11 m² - JZ Rezervovaný
Byt č. 1 3+kk 1.NP 67,84 m² - JZ Rezervovaný
Byt č. 4 4+kk 2.NP 96,57 m² 11,46 + 7 m² JZ Rezervovaný

Máte zájem o bydlení?
Kontaktujet nás

+420 608 070 798

zavolejte nám, naši specialisti jsou vám k dispozici

obunda@seznam.cz

také nám neváhejte napsat, rádi Vám odpovíme

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon: (povinné)
Váš vzkaz:
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit