Home >Reference >Dokončené projekty
Dokončené projekty
Domy a byty Město Touškov

Domy a byty Město Touškov

Nadstandartní areál Rezidence „Vrch zemana Touška“ představuje skvělou příležitost pořídit si impozantní bydlení na přitažlivém místě nedaleko města Plzně.

Kozolupy

Kozolupy

Jedná se o komplex v uzavřeném areálu s vlastním vjezdem. Soukromé parkoviště je samozřejmostí .V tomto projektu je kladen velký důraz na klid,bezpečí a soukromí budoucích majitelů. Byt 3kk o výměře 74 m² je za cenu 2 499 000 Kč, dům poté za 4 490 000 Kč. Bližší informace zde naleznete již brzy.

Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná

Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná

Jedná se o příjemné bydlení s výbornou dostupností MHD, školy, školky, obchodu a restaurací. Svým obyvatelům poskytuje dostatek soukromí a také spoustu míst, kam zajít s rodinou na procházku. Obec Vejprnice se nachází cca 1 km od hranice města Plzně a jedná se o jediný směr do centra, kde nemusíte stát v dlouhých zácpách. Ke každému domu náleží garáž.

Řadový 4dům Vejprnice III.

Řadový 4dům Vejprnice III.

V ulici Žitná byl řadový 4dům dalším počinem z celkem 22 projektů, které byl v této lokalitě zrealizován. Myšlenka řadového domu, jako plnohodnotného bydlení s vlastní zahrádkou, pořízený o cca. 40% levněji, než kdyby zákazníci volili stavbu solitérního domu, nadchla - důkazem je výstavba dalších 54 bytových jednotek v této lokalitě vystavěných jen v letech 2006 - 2010.

Řadový 4dům Vejprnice II.

Řadový 4dům Vejprnice II.

Řadový 4dům Vejprnice, byl dalším počinem firmy ve Vejprnicích. Všechny byty mají vlastní garáž a venkovní stání. Zákazníci zde nejvíce kladně hodnotily klidnější okrajovou zónu, občanskou vybavenost obce a dobrou dojezdovou vzdálenost do zaměstnání nedaleké Plzně. Myšlenka řadového domu, jako plnohodnotného bydlení s vlastní zahrádkou, pořízený o cca. 40% levněji, než kdyby zákazníci volili stavbu solitérního domu, nadchla - důkazem je výstavba dalších 54 bytových jednotek v této lokalitě vystavěných jen v letech 2006 - 2010.

Rezidence Žitná

Rezidence Žitná

Jeden z posledních projektů takového rozsahu, které jsme realizovali v obci Křimice, je Rezidence Žitná o 24 bytových jednotkách.

Rekonstrukce RD - Učňovská

Rekonstrukce RD - Učňovská

V Křimicích jsme v roce 2014 rekonstruovali rodinný dům vystavěný v roce 1980. Rekonstrukce zahrnovala kompletní vnitřní práce: omítky, obklady a dlažby, osazení sanitárního zařízení, nové rozvody topné soustavy. Vně, to pak byla nová fasáda a výměna plastových oken.

Rezidenční bydlení Křimice I.

Rezidenční bydlení Křimice I.

V roce 2012 jsme postavily rodinný dům v ulici Květinová 26. V Každém ze dvou nadzemních podlaží se nachází byt o velikosti 3KK.

Řadový 6dům Vejprnice

Řadový 6dům Vejprnice

Řadový dům o 6 bytových jednotkách naleznete v ulici Skupova, č.p. 915-920. Jednalo se o pokračující projekt výstavby 56 bytových jednotek v této lokalitě.

Rekonstrukce rodinného domu Křimice

Rekonstrukce rodinného domu Křimice

Pro nevyhovující stav, rodinného domu, byla naše firma požádána, v roce 2013, o provedení celkové rekonstrukce "dvougeneračního" domu vystavěného v 70. letech. Už od pohledu byl dům ve špatném technickém stavu a byla potřeba provést kompletní rekonstrukce sestávající se z nové střešní krytiny, fasády, výměny oken, zbudování kompletní inženýrské sítě, revitalizace vlhkého sklepa, omítek, obkladů a dlažeb, osazení sanitárního zařízení, montáž nového výkonného plyn. kotle a zásobníku teplé vody. Dále byla položena v nádvoří objektu zámková dlažba a zrestaurována původní vjezdová vrata.

Bytový dům Žitná

Bytový dům Žitná

Dalším projektem v Křimicích, byla v roce 2012, výstavba bytového domu v Žitné ulici 37. V celkem 27 bytových jednotkách najdeme byty 2KK, 3KK i 4KK (prostorné podkrovní byty). Majitelé bytů v 1.N.P. využívají menších zahrádek, ve vyšším patře, pak prostorné balkony. Samozřejmostí je parkovací stání pro každý byt, na pozemku bytového domu.

Rezidenční bydlení Křimice II.

Rezidenční bydlení Křimice II.

V Křimicích, jako jeden z prvních projektů byla výstavba rezidenčního domu o třech bytových jednotkách.

Rekonstrukce rodinného penzionu

Rekonstrukce rodinného penzionu

V roce 2008 jsme provedli kompletní rekonstrukci rodinného penzionu v Plzni - Křimicích. Realizace zahrnovala fasádní, omítkové, instalatérské práce. Navíc průběh prací musel být uzpůsoben chodu, který nesměl být omezen ani na jediný den.

Řadový 4dům Vejprnice I.

Řadový 4dům Vejprnice I.

Řadový 4dům Vejprnice, byl dalším počinem firmy ve Vejprnicích. Krajní byty disponují zahrádkou velikosti cca 188 m² ti vnitřní pak 115 m². Všechny byty mají vlastní garáž a venkovní stání. Zákazníci zde nejvíce kladně hodnotily klidnější okrajovou zónu, občanskou vybavenost obce a dobrou dojezdovou vzdálenost do zaměstnání nedaleké Plzně. Myšlenka řadového domu, jako plnohodnotného bydlení s vlastní zahrádkou, pořízený o cca. 40% levněji, než kdyby zákazníci volili stavbu solitérního domu, nadchla - důkazem je výstavba dalších 54 bytových jednotek v této lokalitě vystavěných jen v letech 2006 - 2010.

Rodinný dům Město Touškov II.

Rodinný dům Město Touškov II.

Dalším naším počinem v roce 2015, byla výstavba rodinného domu v ulici Žitná, ve Městě Touškov.

Bytový dům K Dolovu

Bytový dům K Dolovu

V roce 2008 jsme, v ulici K Dolovu zrealizovali výstavbu celkem 48 bytových jednotek ve dvou bytových domech. BD se nachází v klidné - okrajové lokalitě obce. Situování bytů: 1.N.P. - 2KK, 2.N.P. - 1KK, 3.N.P. - 4KK Pro zákazníky jsme připravily možnost zvětšení u bytů 2KK o mezonet v 2. N.P., kdy si zákazníci byt většinou zvětšovali o dva dětské pokoje a sociální zařízení. U bytů 2KK v 1.N.P. byla součástí zahrádka o velikosti cca 36 m² , kdy ještě byla možnost později přikoupit dalších 62 m². Dále si zákazníci mohli odkoupit (dle dostupnosti) parkovací stání před domem, nebo bezplatně využívat velké parkoviště nedaleko bytového domu. Obec Křimice: Z hlediska občanské vybavenosti je v Křimicích základní škola a mateřská škola. Střední školství reprezentuje Střední dopravní škola a odborné učiliště a v budově bývalé základní školy se dnes nachází Soukromá umělecká škola Zámeček. Je zde také pošta, místní knihovna a několik restaurací a penzionů a cukrárna.

Rodinný 4dům Město Touškov

Rodinný 4dům Město Touškov

Dalším naším počinem v roce 2015, byla výstavba rodinného domu v ulici Žitná, ve Městě Touškov.

Rodinný 4dům Město Touškov

Rodinný 4dům Město Touškov

V Městě Touškově, na Plzni - severu - jsme vystavěli řadový rodinný dům o čtyřech bytových jednotkách, jde o vůbec první stavbou v této lokalitě. Zde si můžete prohlédnout plány 1.NP a 2.NP. O Městě Touškov Město Touškov leží v Plzeňském kraji, zhruba deset kilometrů západně od Plzně. Ve městě žije přibližně 2 200[1] obyvatel. Občanská vybavenost je na dobré úrovni. Školou povinné děti mohou v obci navštěvovat základní školu vyššího stupně a předškoláci i školu mateřskou. Dále je zde služebna policie a poštovní úřad. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště a stadion, knihovna, kino, kostel. V obci má ordinaci jeden praktický lékař a jeden zubař. Kromě toho je v zde umístěn i domov s pečovatelskou službou.

RD Vejprnice

RD Vejprnice

V roce 2006 jsme postavily bytový dům o 2 bytových jednotkách pracovně zvaný "dvojdům". Dům měl stát v klidné lokalitě na okraji obce. Jednalo se, o vůbec náš první projekt ve Vejprnicích. Zákazníci zde i v pozdějších projektech, uskutečněných v této lokalitě, nejvíce kladně hodnotily klidnější okrajovou zónu, občanskou vybavenost obce a dobrou dojezdovou vzdálenost do zaměstnání nedaleké Plzně. Myšlenka řadového domu, jako plnohodnotného bydlení s vlastní zahrádkou, pořízený o cca. 40% levněji, než kdyby zákazníci volili stavbu solitérního domu, nadchla - důkazem je výstavba dalších 54 bytových jednotek v této lokalitě vystavěných jen v letech 2006 - 2010.

Bytový 2dům Křimice

Bytový 2dům Křimice

Jedna z prvních staveb, které jsme realizovaly v obci Plzeň-Křimice je bytový "2dům" s kapacitou 4 bytů. 1.N.P.: dva byty velikosti 2KK a zahrádka s orientací na západ (velikosti 85m² a 45 m²) 2.N.P.: dva byty velikosti 3KK s velkým úložným prostorem na půdě - (možnost rozšíření bytu o další pokoj) Ke každému bytu náleží "sklepní kóje" - 12m². O teplo, pro každý byt, se stará elektrokotel PROTHERM RAY 6K, teplou vodu zajišťuje elektrický zásobníkový ohřívač vody, o objemu 125 litrů, Dražice OKCE 125. Majitelé mohou využívat uzavřené parkoviště s 6 místy pro parkování.

Bytový dům Křimice

Bytový dům Křimice

V roce 2016 jsme na adrese Žitná 22 v katastru Plzeň-Křimice, vybudovali bytový dům s kapacitou 31 bytů o velikosti 2KK, 3KK a 4KK. Zákazníci mohli k bytu přikoupit venkovní stání, nebo vnitřní, garážové místo.

Rodinný dům v Tlučné

Rodinný dům v Tlučné

Developerský projekt v Tlučné nabízí bydlení nové generace v energeticky úsporném a komfortně zařízeném rodinném domě s dispozicí 4+kk o výměře 101 m². Zeleň, bezpečí a příjemná atmosféra maloměsta jen 15 minut od centra západočeské metropole.

Rezidenční čtvrť Vejprnice – Cihelny

Rezidenční čtvrť Vejprnice – Cihelny

Unikátní rodinné bydlení na dosah přírody a přitom nedaleko Plzně. Rezidenční čtvrť nabízí klidné a bezpečné bydlení v moderních a energeticky úsporných viladomech se zahradami a terasami o výměře 11 m².

Rezidenční čtvrť Vochov 7 - Slunečné svahy

Rezidenční čtvrť Vochov 7 - Slunečné svahy

Prodej nových bytů a domů v jedinečné lokalitě Vochov 7 - Slunečné svahy zahájen. Vyberte si bydlení, které vás doslova pohltí svou příjemnou atmosférou a splňte si svůj sen o harmonickém domově. K horním bytům náleží terasy o výměře 11 m² a ke spodním bytům zahrádky.