Home >Reference >Dokončené projekty >Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná

Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná

Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná

Jedná se o příjemné bydlení s výbornou dostupností MHD, školy, školky, obchodu a restaurací. Svým obyvatelům poskytuje dostatek soukromí a také spoustu míst, kam zajít s rodinou na procházku. Obec Vejprnice se nachází cca 1 km od hranice města Plzně a jedná se o jediný směr do centra, kde nemusíte stát v dlouhých zácpách. Ke každému domu náleží garáž.

Slunné bydlení pro ještě více radosti ze života

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dvojdomek s celkovou výměrou 94 m2, ke kterému přiléhá zahrada. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše 28 m2, dále také pracovna 9,4 m2 a koupelna s WC 5,8 m2. V patře jsou vstupy z chodby do jednotlivých pokojů. Dispozičně se jedná o 2 pokoje po 11,3 m2 a 1 pokoj velký 9,2 m2. Nachází se zde také koupelna o velikosti 8 m2. K jednomu z pokojů je připojen balkon o velikosti 3 m2. Ke každému domu náleží garáž.

Fotogalerie

Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná (foto 1) Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná (foto 2) Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná (foto 3) Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná (foto 4) Rodinný 2dům s garáží Vejprnice - Ječná (foto 5)

Máte zájem o bydlení?
Kontaktujet nás

+420 608 070 798

zavolejte nám, naši specialisti jsou vám k dispozici

obunda@seznam.cz

také nám neváhejte napsat, rádi Vám odpovíme

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon: (povinné)
Váš vzkaz:
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit